۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
ویروس کرونا
هر چه هشدار می دهیم خیلی ها باز توجه نمی کنند؛ پیمانیه دیگر ظرفیت پذیرش بیمار ندارد
با یک عزم جدی از بروز فاجعه جلوگیری کنیم.
با یک عزم جدی از بروز فاجعه جلوگیری کنیم.

🔹دکتر محمد رحمانیان در گفتگو با وبدا گفت: با یک نگاه ساده به خیابانهای شهر متوجه می شویم متاسفانه با تمام هشدارها، بسیاری از مردم انگار به عمق فاجعه پی نبرده اند و اصلا توجه نمی کنند. 

🔹عجیب است که چرا خیلی ها این موضوع را جدی نمی گیرند؟ چرا متوجه نیستند که سلامتشان بر هر موضوع دیگری ارجحیت دارد؛ امروز موضوع مرگ و زندگی خود و عزیزانمان در میان است؛ چرا در خانه نمی مانیم؟ 

🔹در کل شهرستان جهرم فقط 2 بیمارستان وجود دارد که باید پاسخگوی تمام نیازهای درمانی مردم باشد. در حال حاضر ظرفیت بیمارستان پیمانیه تکمیل است، بطوریکه ارائه خدمت به بیماران غیر کووید به سختی انجام می شود.

 🔹ادامه این روند باعث پر شدن هر دو بیمارستان از بیماران کووید در ظرف کمتر از دو هفته آینده خواهد شد؛ این یعنی بیمارستانها توان ارائه خدمت به هیچ بیمار دیگری را نخواهند داشت.  

🔹رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: سهم بیمارستانها در مقابله با این اپیدمی وحشتناک شاید چیزی کمتر از 30 درصد باشد و سهم اصلی بر عهده اجتماع است. امروز اگر خودمان فکری به حال خودمان نکنیم، فردا باید پاسخگوی وجدانمان باشیم. 

🔹شرایط دشوار اقتصادی را درک می کنیم اما متاسفانه رفتار این ویروس مرگبار به گونه ایست که هیچ راه دیگری جز تعطیلی و خلوت شدن شهر وجود ندارد. از کسبه محترم می خواهیم با وجود تمام مشکلات و سختی هایی که وجود دارد، همت کنند و با عزم و اراده ای قوی، از سلامت خود، عزیزانشان و بقیه شهروندان در برابر این بیماری خطرناک دفاع کنند.  

🔹بدون شک ادامه این روند موجب داغدار شدن خانواده های زیادی در هفته های آینده خواهد شد. همت کنیم و بروز فاجعه ای قریب الوقوع جلوگیری کنیم.
تاریخ:
1399/09/02
تعداد بازدید:
300
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal