۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
ویروس کرونا
یک دستگاه اکسیژن ساز دیگر هم خریداری و در بیمارستان پیمانیه نصب شد
یک دستگاه اکسیژن ساز دیگر هم خریداری و در بیمارستان پیمانیه نصب شد
 با توجه به بحران کرونا و افزایش بی سابقه مصرف اکسیژن در بخشهای بستری بیمارستان پیمانیه، یک دستگاه اکسیژن‌ساز دیگر نیز  برای این مرکز خریداری و نصب  شد. 

🔸به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، عبدالعظیم جوکار مدیر بیمارستان پیمانیه، از ورود دومین دستگاه اکسیژن‌ساز به این مرکز خبر داد و گفت: این دستگاه با ظرفیت 600 لیتر در دقیقه و با ارزش 30 میلیارد ریال خریداری شده تا در این مرکز که به عنوان مرکز اصلی بستری بیماران کووید19 دانشگاه است مورد بهره‌برداری قرار گیرد. 

🔸وی اظهار داشت: از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون، این دومین دستگاه اکسیژن‌ساز مرکزی است که در بیمارستان پیمانیه نصب شده و در کنار دستگاههای قبلی نقش تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران را بر عهده دارند؛  با نصب  این دستگاه جدید، جمعا  1400 لیتر در دقیقه اکسیژن مورد نیاز بیماران تامین می گردد.

🔸وی تصریح کرد: از زمان شروع بحران کرونا و با وجود دستگاههای اکسیژن ساز ، کمبود نسبی اکسیژن مورد نیاز بخش های بستری ، با کپسول های اکسیژن  که روزانه مبلغی برابر با 30 میلیون تومان هزینه در بر داشت جبران می شد تا خللی در درمان بیماران ایجاد نشود. 

🔸مدیر بیمارستان پیمانیه اظهار امیدواری کرد با حمایت ها و پیگیری های رییس دانشگاه و سایر مسوولین ذی ربط، هماهنگی های لازم برای خریداری دستگاه اکسیژن ساز دیگری نیز به عمل آمده که طی روزهای آینده  تحویل بیمارستان خواهد شد.
تاریخ:
1399/09/02
تعداد بازدید:
161
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal