۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
آغاز برنامه سلامت نوروزي
رئيس دانشگاه از آغاز برنامه سلامت نوروزي جهرم خبر داد
رئيس دانشگاه از آغاز برنامه سلامت نوروزي از 15 اسفند ماه 96 لغايت 15فروردين ماه سال 97 در جهرم خبر داد و گفت: با عنايت به ضرورت اجراي برنامه سلامت نوروزي به دليل افزايش فعاليت اغلب اماكن عمومي و مراكز تهيه و توزيع و فروش مواد غذايي و همچنين بيشتر شدن مسافرت ها در اين ايام، نظارت بر مراكز غدايي از حساسيت بيشتري برخوردار است .
رئيس دانشگاه  از آغاز برنامه  سلامت نوروزي از 15 اسفند ماه 96 لغايت 15فروردين ماه سال 97 در جهرم خبر داد و گفت: با عنايت به ضرورت اجراي برنامه سلامت نوروزي به دليل افزايش فعاليت اغلب اماكن عمومي و مراكز تهيه و توزيع و فروش مواد غذايي و همچنين بيشتر شدن مسافرت ها در اين ايام،  نظارت بر مراكز غدايي از حساسيت بيشتري برخوردار است .

وي افزود: اين طرح  به منظور آمادگي در راستاي ارائه خدمات مرتبط با كنترل عوامل محيطي در ايام تعطيلات نوروزي و پيشگيري از بروز مشكلات بهداشتي و بيماري هاي منتقله از آب و غذا و كاهش بار بيماري هاي غيرواگير با كنترل نمك و روغن، با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه انجام مي پذيرد.

دكتر رحمانيان با اشاره به حضور فعال بازرسان و  كارشناسان بهداشت محيط با لباس فرم يكسان و تجهيزات پرتابل بازرسي در طي اجراي برنامه گفت: بازرسان در قالب تيم هاي عملياتي ،نظارتي و كشيك از ساعت8  صبح لغايت 20 شب در تمام ايام هفته حتي روزهاي تعطيل حضور فعال خواهند داشت.

وي از شهروندان و مسافرين خواست در هنگام خريد مواد غذايي به تاريخ توليد و انقضا و ساير مجوزهاي بهداشتي توجه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتي با  شماره تلفن 190  سامانه رسيدگي به شكايات مردمي كه 24 ساعته در اختيار شهروندان محترم و مسافران گرامي است، تماس بگيرند.
تاریخ:
1396/12/14
تعداد بازدید:
89
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal