۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
فرهنگي
هفتمين يادوآره شهداي دانشگاه با رويكرد حماسي ( اقتصاد مقاومتي) در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار مي شود
به گزارش وبدا جهرم؛ هفتمين يادوآره شهداي دانشگاه و نسل سوم انقلاب، امسال با رويكرد جديد (تم حماسي و اقتصاد مقاومتي) با هدف ترويج روحيه خود باوري و رسيدگي به مسائل اقتصادي كه از مشكلات اصلي جامعه امروز است در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار مي شود.
به گزارش وبدا جهرم؛ هفتمين يادوآره شهداي دانشگاه و نسل سوم انقلاب، امسال با رويكرد جديد (تم حماسي و اقتصاد مقاومتي)  با هدف ترويج روحيه خود باوري و رسيدگي به مسائل اقتصادي كه از مشكلات اصلي جامعه  امروز است  در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار مي شود.

گفتگوي صميمانه با مادر شهيدان خالقي پور از تهران، روايت گري  شهدا و شعر خواني حماسي توسط آقايان حاج رضا رودكي از شيراز و فرشيد ميرزايي از جهرم از ديگر برنامه هايي است در اين يادواره ارائه مي شود.

همچنين برپايي ايستگاه انتقال خون توسط كانون دانشجويي هلال احمر دانشگاه از ديگر برنامه هايي است انجام مي شود.

اين يادوآره (روز دوشنبه 20 آبان ماه 98، ساعت 6:30 عصر در پرديس دانشگاه) توسط معاونت فرهنگي و دانشجويي، بسيج دانشجويي و با همكاري بسيج جامعه پزشكي دانشگاه برگزار مي شود.

گفتني است در راستاي اجراي هفتمين يادآواره شهداي دانشگاه   برنامه هاي متعدد ديگر همچون برپايي نمايشگاه آشنايي با شهدا در حسينيه سايت، برگزاري مراسم يادبود شهيد قائدنيا، اكران فيلم سينمايي رد خون در سينما جهرم، ديدار و دعوت از خانواده هاي شهدا علوم پزشكي و مدافع حرم، برگزاري دعاي ندبه در تپه شهداي جهرم، برگزاري شب شعر شهدايي در گلزار شهداي گمنام دانشگاه و برپايي ايستگاه سلامت در مصلي نماز جمعه توسط كانون هاي فرهنگي دانشجويي دانشگاه انجام شده است.
تاریخ:
1398/08/18
تعداد بازدید:
692
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal