۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم:
كارگران بازوان حركت هر جامعه‌اي به سوي رشد، تعالي و شكوفايي هستند
در مراسم تقدير از كارگران برتر و نمونه دانشگاه علوم پزشكي جهرم كه روز گذشته با حضور رئيس، معاونين و هيئت رئيسه دانشگاه در سالن شهيد قادري دانشگاه برگزار شد رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: كارگران بازوان حركت هر جامعه‌اي به سوي رشد، تعالي و شكوفايي هستند و بخش عظيمي از پيشرفت‌هاي حاصل در جامعه بر گرفته از رشد و پويايي اين عزيزان است.
در مراسم تقدير از كارگران برتر و نمونه دانشگاه علوم پزشكي جهرم كه روز گذشته با حضور رئيس، معاونين و هيئت رئيسه دانشگاه در سالن شهيد قادري دانشگاه برگزار شد رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت:  كارگران بازوان حركت هر جامعه‌اي به سوي رشد، تعالي و شكوفايي هستند و بخش عظيمي از پيشرفت‌هاي حاصل در جامعه بر گرفته از رشد و پويايي اين عزيزان است.

دكتر محمد رحمانيان ضمن خوشامد گويي و تقدير از زحمات كارگران برتر و نمونه دانشگاه اظهار داشت: در حوزه درمان، بهداشت، و اداري دانشگاه پرسنل خدمات، زحمت كش ترين قشر به حساب مي آيند. عزيزاني كه تمام توان خودشان را به كار مي گيرند تا كارها به بهترين شكل جلو رود.

وي با اشاره به فعاليت پرسنل حفاظت فيزيكي دانشگاه گفت: ايجاد و برقراراي امنيت در مراكز درماني، بهداشتي و ستادي دانشگاه مرهون تلاش شبانه روزي اين عزيزان است. كار اين افراد بسيار سخت و در معرض انواع تهديدات هستند.

دكتر محمد جعفر محبي قائم مقام معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه نيز در ادامه افزود: كارگران قشر زحمت كش و فعالي  هستند كه نقش آنان در بسياري از اركان و فعاليت هاي سخت هر سازمان نمي توان ناديده گرفت. ما مديون تمام زحمات اين عزيزان در حوزه خدمات و حفاظت فيزيكي دانشگاه هستيم.

در اخر با اهداي لوح از كارگران برتر و نمونه دانشگاه تقدير به عمل آمد.


 

 
 تاریخ:
1398/02/23
تعداد بازدید:
210
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal