۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
اقدامات و برنامه هاي دانشگاه علوم پزشكي جهرم در هفته سلامت
هفته سلامت از يكم تا هفتم ارديبهشت با شعار «مراقبت هاي اوليه بهداشتي، راهي به سوي پوشش همگاني سلامت» در سراسر كشور برگزار مي شود كه هر روز با يك عنوان و شعار مشخص مرتبط با محوريت سلامت، انجام مي شود.
 
دكتر سيد مجيد ارجمند معاون بهداشتي دانشگاه اظهار داشت: با همكاري و هماهنگي معاونت ها و واحد هاي مختلف دانشگاه برنامه هاي مختلف با محوريت سلامت از تاريخ 2 تا 12 فروردين ماه 98 در دست اجرا است كه همچنين اقدامات مشترك با برخي از ارگان ها و سازمان هاي مرتبط در شهرستان چون فرمانداري ويژه، اداره آموزش پرورش، اداره ورزش و جوانان، بهزيستي، كانون جهانديدگان، بسيج ناحيه مقاومت و پادگان شهيد دستغيب جهرم صورت گرفته است.

وي با اشاره به آغاز هفته سلامت بيان كرد: هفته سلامت با نواختن زنگ سلامت در دبستان دخترانه و پسرانه امام خميني روستاي رشيد آباد بخش مركزي شهرستان آغاز و آموزش هايي پيرامون موضوع هاي سلامت به دانش آموزان ارائه مي شود.
 

او درباره برنامه هاي ديگر هفته سلامت، توضيح داد: برپايي 10 ايستگاه پايش سلامت در مدارس و مراكز مختلف در سطح شهرستان جهرم، برگزاري جلسات آموزشي در پايگاه هاي بسيج شهرستان، همايش پياده روي و پاكسازي روستاي چاه تيز، برپايي مسابقات ورزشي براي دانشجويان دختر و پسر دانشگاه، برگزاري اردوي آموزشي و تفريحي براي دانشجويان دانشگاه از برنامه اجرايي در هفته سلامت و هفته جوانان است.

 وي در ادامه افزود: همچنين در راستاي اهداف برنامه سلامت كه پوشش همگاني سلامت و ارتقاي سلامت عموم از اولويت هاي آن است تراكت، جزوات آموزشي، پمفلت، پوستر و بروشورهاي تهيه شده در ارتباط با مراقبت هاي جوانان، تغذيه سالم، تحرك بدني، مصرف دخانيات و مشروبات الكلي و سبك زندگي سالم به برخي از مراكز و سازمان هاي شهرستان ارسال و در سطح شهر نصب مي شود.
تاریخ:
1398/01/31
تعداد بازدید:
134
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal