۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان
درمان و غذا دارو
اقدامات دانشگاه علوم پزشكي جهرم جهت ياري رساندن به زلزله زدگان كرمانشاه
دكتر قهرمان بمانا اظهار داشت : با اعلام به بيمارستان ها از پرسنل درماني كه تمايل به اعزام به اين مناطق را داشتند نام نويسي و به معاونت درمان وزارت اعلام شد و استقبال خيلي خوبي از طرف همكاران به عمل آمد.
  معاون درمان و رئيس كميته بحران دانشگاه:

در همان ساعات اوليه جلسه كميته بحران تشكيل شد

دكتر قهرمان بمانا اظهار داشت : با اعلام به بيمارستانها از پرسنل درماني كه تمايل به اعزام به اين مناطق را داشتند نام نويسي و به معاونت درمان وزارت اعلام شد و استقبال خيلي خوبي هم از طرف همكاران به عمل آمده .

وي گفت :نيرو هاي اورژانس و درماني ما در حالت آماده باش هستند تا به محض اعلام نياز از طرف وزارت بهداشت به مناطق آسيب ديده اعزام شوند.

دكتر ابولفضل نيكوسير معاون غذا و دارو دانشگاه بيان كرد: با هماهنگي با معاون غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه براي اطلاع از نيازمنديهاي مردم ، تاكنون مقدار زيادي اقلام بهداشتي و مواد غذايي با كمك پرسنل دانشگاه، شركت ها و كارخانجات دارويي و غذايي شهرستان جهرم تهيه شده است كه احتمالا فردا بوسيله يك يا دو كاميون به اين مناطق ارسال خواهد شد.

 وي افزود:اين اقلام بيشتر شامل پتو و لوازم گرم كننده، كنسرو، آب معدني، شير خشك و لوازم بهداشتي است.

از كساني كه تمايل به كمك خير خواهانه و انسان دوستانه به هموطنان آسيب ديدهمان را دارند خواهشمنديم تا فردا كمك هاي خود را به معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي جهرم ارسال كنند.
تاریخ:
1396/08/23
تعداد بازدید:
139
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal