۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
كسب رتبه نخست كشور توسط اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات علوم پزشكي جهرم
رئيس بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي جهرم از برتري اين اداره از بين دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور خبر داد.
  محمد امين مهاجراني گفت: اداره بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي جهرم موفق به كسب بالاترين رتبه از ميان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور شد.

وي با اشاره به ملاك و شاخص‌هاي ارزيابي دانشگاه‌ها، كاهش تخلفات اداري ثبت شده، ميانگين زمان پاسخگويي به شكايات، نسبت شكايات دريافت شده به رسيدگي شده، كاهش شكايات دريافت، كاهش تعداد كاركنان متخلف، ميزان ارتقا رضايت مردم، اجراي طرح تكريم ارباب رجوع و اجراي برنامه‌هاي ارتقا سلامت اداري از جمله اين معيارها دانست.

رئيس بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه علوم پزشكي جهرم به همكاري واحدهاي رسيدگي به شكايات ساير معاونت‌ها در تحقق اين مهم اشاره كرد و افزود: اين اداره با اقداماتي همچون راه اندازي سامانه متمركز رسيدگي به شكايات، تشكيل تيم ويژه نظارت و انجام نظارت در ساعات اداري و غير اداري و حتي در ساعات نيمه شب و اقدام فوري در جهت رفع مشكلات پرسنل و بيماران، ايجاد سامانه متمركز نظارت و بازرسي و ثبت تمام نظارت‌هاي دانشگاه در اين سامانه، ايجاد فرم متحدالشكل رسيدگي به شكايات و ايجاد نرم افزار چك ليست ارزيابي توانسته است به اين رتبه دست پيدا كند.

وي از حمايت هاي بي دريغ رياست دانشگاه در رفع مشكلات اين اداره، تامين منابع مالي و غيره تشكر كرد.

تاریخ:
1395/02/25
تعداد بازدید:
130
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal